Szczepionka niebezpieczna

Uczestnicy testów szczepionek COVID-19 firmy Pfizer mają ostrzeżenie dla tych, którzy chcą chętnie przyjąć szczepionkę. Efekty uboczne po drugiej dawce są „ciężkie”.

https://api.banned.video/embed/5fd3fb3d7db9227957c50d5c
https://ebd.cda.pl/620×395/628391345
[…] Po drugiej dawce szczepionki Moderna jeden z uczestników badania powiedział, że reakcja była  „cieżka”.

Szczepionka niebezpieczna
Uboczne skutki

Według CNBC, agencja FDA stwierdziła, że ​​dane z badań szczepionek Pfizer Covid pokazują, że skutki uboczne są powszechne, chociaż „nie zidentyfikowano żadnych szczególnych obaw dotyczących bezpieczeństwa, które wykluczałyby wydanie „pozwolenia na użycie w nagłych wypadkach ”. Szczepionka przeciwko koronawirusowi Pfizer-BioNTech jest zarówno bezpieczna, jak i skuteczna, według amerykańskiej Agencji ds.Żywności i Leków.
A jaka jest prawda? Dr Francis Boyle stwierdza, że w szczepionkach Pfizera jest HIV:

https://api.banned.video/embed/5fd3fb3d7db9227957c50d5c

„Po wstrzyknięciu miałem takie same skutki uboczne jak po pierwszym: miejscowy ból i sztywność, ale było trochę gorzej. Moje ramię bolało szybciej i zanim wróciłem do domu, zacząłem czuć się zmęczony i tak, jak każdy by się czuł, gdyby zachorował na grypę”powiedział Batalvi. Bardziej znaczące symptomy pojawiły się tego wieczoru i donoszą o nich nawet media głównego nurtu. „Dostałem niskiej gorączki i miałem dreszcze” powiedział. „Ten wieczór był ciężki”.

Podczas pierwszego czytania listy skutków ubocznych uczestnik badania, Yasir Batalvi, najpierw przeczytał 22-stronicowy formularz zgody firmy Moderna ostrzegający przed skutkami ubocznymi, które obejmują brak reakcji aż do możliwej śmierci. Powiedział, że to go „zmartwiło”.

Wyobraź sobie jak bardzo człowiek musi być przerażony wirusem, który ma przeżywalność na poziomie 99,97%, by zaszczepił się szczepionką, która może po prostu go zabić.

Link do oryginalnego artykułu: LINK