W Lublinie wojewoda powołał w Grudniu Szpital tymczasowy który kosztuje podatników ponad 2 mln.miesięcznie.

Szpital Tymczasowy. Zdjęcie ilustracyjne

Pseudo szpital powstał przy ul. Dworcowej w obiektach należących do Targów Lublin. Przygotowanie tego obiektu zajęło ponad dwa miesiące i pochłonęło kilkadziesiąt milionów złoty. Obiekt reklamowy bo tak należy nazwać to co powstało z uwagi,iż obiekt jest przygotowany teoretycznie na 400 pacjentów,posiada 80 respiratorów to do dnia dzisiejszego przebywa tam uwaga.. tylko 5 pacjentów-chyba że do dzisiaj liczba się zmieniła.

Mało tego aby wysłać pacjenta z Covid-19 pacjent musi spełniać normy zdrowotne. Tak więc jeżeli masz Covida a dodatkowo choroby wspóistniejące zapomnij o przyjęciu do tego obiektu reklamowego Wojewody Lubelskiego.

Wyrzuca się dziesiątki milionów złoty na reklamę rządzących a zwykli pacjenci z nowotworami,chorobami serca,muszą umierać w karetkach pogotowia,oraz własnych domach.

Polska służba zdrowia od ponad roku jest w ruinie-praktycznie nie ma służby zdrowia.Teraz lekarze leczą telefonicznie jak wróżbici. Prywatnie lekarz przyjmie ale Państwowo już nie – środowisko lekarskie pokazało swoją obłudę na czym im tak na prawdę zależy. Nie na pacjentach tylko podwyżkach . Wiadomo nie od dziś,że 80% lekarzy jest związana z koncernami farmaceutycznymi. Do sprawy będziemy wracać.

Jeżeli mają Państwo swoje doświadczenia ze służbą zdrowia prosimy o informację.