Broń Biologiczna

Wielu z nas ma przyjaciół lub rodzinę, którzy planują zaszczepić się. Może naprawdę wierzą, że są w niebezpieczeństwie. Może myślą, że lepiej to tera zrobić niż później żałować. A może po prostu chcą znowu iść do pubu. Jeśli znasz kogoś, kto planuje zaszczepić się przeciwko Covid19, zadaj mu te pięć pytań. Upewnij się, że dokładnie wiedzą o co proszą.

1. CZY WIESZ, ŻE NIGDY NIE ZASZCZEPILIŚMY SKUTECZNIE ŻADNEJ GRUPY LUDZI PRZECIWKO ŻADNEMU KORONAWIRUSOWI?

Nigdy nie opracowano żadnej skutecznej szczepionki przeciwko koronawirusowi. Naukowcy od lat próbują opracować szczepionkę przeciwko SARS i MERS, i jak dotychczas nie odnieśli żadnego sukcesu w tym kierunku. W istocie niektóre z nieudanych szczepionek SARS w rzeczywistości spowodowały nadwrażliwość na wirusa SARS. Oznacza to, że zaszczepione nią myszy, mogą potencjalnie łatwiej zachorować na chorobę a jej przebieg będzie zncznie cięższy, niż myszy nieszczepione.

2. CZY WIESZ, ŻE PEŁNE OPRACOWANIE SZCZEPIONKI ZAJMUJE ZWYKLE 5–10 LAT?

Rozwój szczepionki to powolny i pracochłonny proces. Zwykle od opracowania przez testy i ostateczne zatwierdzenie do użytku publicznego zajmuje wiele lat. Wszystkie szczepionki przeciwko Covid zostały opracowane i zatwierdzone w mniej niż rok. Podczas gdy media szybko oferują dziesiątki poradników „wyjaśniających ten fakt”, gdzie najczęściej wymieniają „przewidywania, ciężką pracę i SZCZEŚCIE” jako powody, za sprawą których otrzymaliśmy szczepionkę przeciwko Covid tak szybko, „bez pójścia na skróty , wszystkie media pomijają kluczowe informacje.

Mianowicie, że żadna ze szczepionek nie została jeszcze poddana odpowiednim testom. Wielu producentów pominęło niezbędne testy wymagane na wczesnych etapach badań, a późniejsze badania na ludziach albo nie zostały ocenie w procesie naukowej recenzji, lub producenci nie ujawnili swoich dotychczasowych badań, które zakończą się dopiero w 2023 r., lub badania te zostały przerwane po „poważnych, niekorzystnych skutkach ubocznych” .

3. CZY WIESZ, ŻE „SZCZEPIONKA” PRZECIWKO COVID JEST OPARTA NA NOWEJ TECHNOLOGII, KTÓRA NIGDY WCZEŚNIEJ NIE ZOSTAŁA ZATWIERDZONA DO STOSOWANIA U LUDZIACH?

Podczas gdy tradycyjne szczepionki działają na zasadzie wystawienia ludzkiego organizmu na działanie osłabionego szczepu mikroorganizmu odpowiedzialnego za wywołanie choroby, te nowe szczepionki przeciw Covid są szczepionkami mRNA. Szczepionki mRNA (informacyjny kwas rybonukleinowy) teoretycznie działają poprzez wstrzyknięcie wirusowego mRNA do organizmu, gdzie replikuje się wewnątrz komórek i zachęca organizm do rozpoznawania i wytwarzania antygenów przeciwko „kolczastemu białku” wirusa. Są przedmiotem badań od lat 90., ale przed 2020 r. żadna szczepionka mRNA nie została zatwierdzona do użytku.

4. CZY WIESZ, ŻE FIRMY FARMACEUTYCZNE NIE MOGĄ ZOSTAĆ POZWANE, JEŚLI SZCZEPIONKA KOGOŚ ZRANI LUB ZABIJE?

Wiosną 2020 roku wiele rządów na całym świecie przyznało producentom szczepionek immunitet od odpowiedzialności cywilnej, powołując się na istniejące przepisy lub tworząc nowe. Amerykańska ustawa o publicznej gotowości na sytuacje kryzysowe (PREP) przyznaje immunitet do co najmniej 2024 r. Prawo UE dotyczące licencjonowania produktów robi to samo i istnieją doniesienia o klauzulach poufności w umowach podpisanych przez UE z producentami szczepionek. Wielka Brytania poszła nawet dalej, przyznając rządowi i wszystkim jego pracownikom stałą rekompensatę prawną, za wszelkie szkody wyrządzone w czasie, gdy pacjent jest leczony z powodu Covid19 lub jest „podejrzany o Covid19”.

Przyp. tłumacza: W Polsce istnieje podobna klauzula tzw. „miłosiernego samarytanina” obejmująca lekarzy leczących pacjentów z Covid-19. Obecny rząd próbował przepchnąć również inny haniebny przepis, który w projekcie ustawy stanowił, że: „Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione.”

5. CZY WIESZ, ŻE 99,8% LUDZI PRZEŻYWA COVID19?

Współczynnik śmiertelności z powodu zakażenia Sars-Cov-2 był kością niezgody od miesięcy, ale z pewnością jest znacznie niższy niż przewidywano we wszystkich początkowych modelach. Pierwotnie był znacznie zawyżony, a WHO przyjęła wartość 3,4%. Późniejsze badania wykazały, że jest on znacznie niższy, w niektórych przypadkach nawet poniżej 0,1%. Raport opublikowany w październiku we własnym biuletynie badawczym WHO, w którym stwierdzono, że CFR wynosi 0,23% „lub być może nawet znacznie niższy” . Oznacza to, że nawet według WHO co najmniej 99,77% osób zakażonych wirusem przeżyje.

*

Zadaj znajomym te pytania. Udziel im szczegółowych odpowiedzi. Jest to pospieszna i niesprawdzona szczepionka, wykonana przy użyciu bezprecedensowej technologii, bez możliwości pozwania kogokolwiek w przypadku kiedy zagrozi życiu lub zdrowiu, stworzona aby pokonać wirusa, którego atak przeżyje 99,8% ludzi.

Tak więc pytanie, które naprawdę ma znaczenie, brzmi: Czy naprawdę chcesz lub musisz podjąć takie ryzyko?

Kit Knightly

Tłumaczenie MrEnigmatis