Okradł mieszkaniePotrącenie

Policjanci zatrzymali 25 latka, który w sklepie spożywczym w Kurowie dokonał kradzieży zdrapek za 1200 zł. Mężczyzna usłyszał już zarzut. W ustaleniu jego danych pomogła publikacja prasowa jego wizerunku. Mieszkańcowi Puław grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z komisariatu w Kurowie pracowali nad ustaleniem danych mężczyzny, który ukradł ze sklepu spożywczego kilkadziesiąt zdrapek. Do kradzieży doszło w listopadzie w Kurowie. Wartość skradzionych zdrapek oszacowano na 1200 złotych.

Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery sklepowe. Został on opublikowany na stronie internetowej puławskiej komendy z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy kradzieży, aby nie pozostał bezkarny i odpowiedział za swój czyn.

Wczoraj puławscy kryminalni ustalili dane mężczyzny. 25 letni mieszkaniec Puław został zatrzymany, usłyszał zarzut kradzieży. Jak wyjaśnił 25 latek, na pomysł kradzieży wpadł, wracając busem z Lublina. W Kurowie wysiadł, kupił alkohol, ukradł zdrapki i pojechał dalej. Z jego relacji wynika, że nie udało mu się niczego wygrać.

Zgodnie z kodeksem karnym, za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

Źródło:Policja.pl