Pas uderzył

49-latek kierując osobową toyotą w miejscowości Chomęciska Małe nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, na pobocze i uderzył w betonowy przepust. Nie mógł o własnych siłach wydostać się z samochodu, pomogli mu strażacy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przyczyny wypadku ustalają policjanci.

 

Do wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Chomęciska Małe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą jechał od strony Zamościa w kierunku Lublina. Nagle stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze, gdzie uderzył w betonowy przepust.

Strażacy, którzy byli na miejscu wypadku pomogli kierującemu toyotą wydostać się z samochodu. Następnie mężczyzna z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

49-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, który kierował autem jechał sam. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Ma miejscu wypadku pracowali policjanci, wykonali tam czynności procesowe. Prowadzone postępowanie pozwoli na wyjaśnienie okoliczności oraz ustalenie przyczyny wypadku.