Nieprawidłowe wyprzedzanie

Nieprawidłowe wyprzedzanie.Zbyt gwałtownie wykonany manewr wyprzedzania był przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze S-12 w Puławach. Kierowca samochodu ciężarowego marki scania, przewożący na lawecie drugą ciężarówkę w trakcie wyprzedzania nie zapanował nad samochodem, który przewrócił się na bok, a wraz z nim drugi przewożony pojazd. 62 letni kierowca był trzeźwy, doznał ogólnych potłuczeń. Droga w kierunku Lublina była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy, na miejscu kierowali ruchem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem na drodze S-12 przy zjeździe Puławy Azoty. Kierowca ciężarowej scanii, chcąc wykonać manewr wyprzedzania nie zapanował nad pojazdem, na skutek czego samochód przewrócił się na bok, a wraz z nim ciągnik siodłowy, który przewoził na lawecie.

Na skutek przewrócenia się pojazdów zablokowana została droga w

 Radomia. Policjanci zorganizowali objazd przez Puławy. Kierowca scanii, 62 letni mieszkaniec Starachowic był trzeźwy. Doznał ogólnych potłuczeń. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Demagog-samozwańczy cenzorzy internetu.Cz.1

Oddajcie nam Wolność.Świat jest inny odc.152.