Zniszczył tablicę informacyjną w Kazimierzu Dolnym

Policjanci z posterunku w Kazimierzu Dolnym publikują wizerunek mężczyzny, który w dniu 12 maja br. zniszczył tablicę informacyjną znajdującą się obok baszty zamkowej. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu 607 299 388 lub (47) 812 32 48. Zapewniamy anonimowość.

W dniu 12 maja br. w Kazimierzu Dolnym nieznany sprawca zniszczył tablicę informacyjną ustawioną w pobliżu baszty zamkowej, strzelając do niej z przedmiotu przypominającego broń (wiatrówkę). Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Widać na nim jak mężczyzna zatrzymuje się przed tablicą, wyjmuje zza paska przedmiot przypominający broń lub wiatrówkę, strzela do tablicy, a następnie wchodzi na basztę wraz z kobietą, która mu towarzyszy. Na nagraniu wyraźnie widać jak pod wpływem strzału szklana tablica pęka na wiele drobnych kawałków.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, prosimy o kontakt z Posterunkiem Policji w Kazimierzu Dolnym pod numerem telefonu 607 299 388 lub (47) 812 32 48 lub z Komendą Powiatową Policji w Puławach pod nr telefonu (47) 812 32 90. Zapewniamy anonimowość.