Potwierdzone,że szczepionki niszcz układ immunologiczny.

 

Potwierdzone!Od roku niezależni naukowcy alarmują, że szczepienia mRNA na Covid-19 są niezwykle niebezpieczne i łączą się z bezpłodnością, zakrzepicą, uszkodzeniami genomu, patologią płuc, poronieniami, ostatecznie śmiercią i wieloma innymi zagadkowymi problemami jak magnetofekcja, samorozprzestrzenianie szczepionek i produkcja wariantów wirusa. Jak się teraz okazuje do tej tragicznej listy obecnie należy dodać niszczenie systemu immunologicznego.

 

W poniżej zamieszczonym materiale pracownik głównego instytutu broni biologicznych w Londynie dr David Bauer potwierdza, że szczepionki na Covid-19 niszczą system immunologiczny przynajmniej o 20% przy 2 dawkach szczepionki i mniej przy jednej dawce. Tym samym każda dawka obniża poziom systemu immunologicznego o około 10%. Jednocześnie podkreśla, że w wyniku takiej sytuacji planuje się kolejne przypominające dawki, które jeszcze obniżą ten poziom pozostawiając bezbronnych na wirusy obywateli na łaskę korporacji medycznych.

 

“Więc głównym odkryciem naszych badań jest fakt, że zaszczepieni szczepionką Pfizera, ci co mieli dwie dawki mają około 5-6 krotnie niższy poziom neutralizujących antyciał. To jest złoty standard, prywatna ochrona, antyciała systemu immunologicznego, który w pierwszej kolejności blokuje wirusa przed dostaniem się do komórek. Więc odkryliśmy, że ludzie po dwóch dawkach mają mniej antyciał. Również odkryliśmy to wśród tych co mieli jedną dawkę, że jest mało prawdopodobnym by mieli wysoki poziom antyciał we krwi. I może co najważniejsze dla nas wszystkich to widzimy że im jesteś starszy tym niższy będzie ten poziom antyciał. A po drugiej dawce z czasem te poziomy się jeszcze obniżają. To mówi nam, że prawdopodobnie będziemy potrzebowali nadać wyższy priorytet dla dawek przypominających dla bardziej narażonych ludzi, szczególnie przy nowych wariantach.” stwierdza w materiale dr Bauer.

 

Po wynikach masowych akcji szczepień już stwierdzono, że w krajach o najwyższym poziomie szczepień większość ludzi chorych na koronawirusa to właśnie zaszczepieni. Potwierdził to min. Dr Robert Malone, pionier w dziedzinie szczepionek mRNA. Potwierdza to też Konrad Stachnio, dziennikarz przebywający na Islandii gdzie około 90% populacji jest zaszczepiona a rząd komunikuje oficjalnie, że ci właśnie ludzie chorują i należy ich w jakiś sposób izolować.

 

 

Mimo, iż wszystkie te fakty są już znane i to że szczepionki na Covid-19 niszczą system immunologiczny całych populacji politycy nadal pozostają zabetonowani wraz z korporacjami na bez alternatywnej trajektorii, która prowadzi do masowego ludobójstwa. Szczepienia przypominające jedynie będą pogłębiały powyżej wymienione problemy i można założyć na 100% że nawet najzdrowsza osoba po 5-10 dawkach po prostu umrze od tych zabójczych preparatów.