Makabryczna zbrodnia

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym-Tomaszowscy policjanci poszukują sprawcy potrącenia pieszego, który zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący samochodem nie udzielił pomocy i uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23.50 w miejscowości Józefówka gm. Rachanie. Pieszym okazał się 52-letni mężczyzna. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca grozi kara do 12 lat więzienia.

Sprawę wypadku drogowego prowadzą tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskiem. Funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku oraz poszukują kierującego samochodem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy 52-latek poruszał się droga wojewódzka nr 852. Teren zabudowany miejsce nieoświetlone. Nie miał żadnych elementów odblaskowych. Kierujący samochodem odjechał nie udzielając mu pomocy. Osoby, które były świadkami lub mają wiedzę na temat sprawcy wypadku prosimy o kontakt. Informację na temat kierującego można przekazać anonimowo pod nr 47 81 54 210 lub 112.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca grozi kara do 12 lat więzienia.