22-latka z Puław wjechała w budynek stacji benzynowej

22-latka z Puław wjechała samochodem w budynek stacji benzynowej, pogotowie ratunkowe i straż pożarna interweniowały na jednej ze stacji paliw w Puław, gdzie 22 letnia kobieta wjechała samochodem marki audi w szklaną witrynę stacji. Na szczęście skończyło się tylko na nerwach i mandacie karnym, nikt nie odniósł obrażeń. Kierująca była trzeźwa.

Wczoraj wieczorem puławskie służby zostały powiadomione, że w Puławach samochód osobowy wjechał w budynek stacji paliw. Na miejsce skierowano Policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe.

Pomocy miała potrzebować młoda kobieta kierująca audi. Jak się okazało, 22 latka z Puław, chcąc zaparkować samochód pod ścianą stacji, zamiast zatrzymać pojazd, wjechała w budynek – w szklaną witrynę stacji.

Badanie wykazało, że była trzeźwa, tylko bardzo zdenerwowana całą sytuacją. Zarówno jej, jak i obsłudze stacji nic się nie stało. Uszkodzona została witryna i samochód marki audi, którym kierowała 22 latka. Za spwodowanie kolizji, kobieta została ukarana mandatem karnym.