Biała mafia w gabinetach lekarskich.

Biała mafia w gabinetach lekarskich, rządzi w Polsce bez jakiejkolwiek kontroli. Prywatne wizyty i badania na sprzęcie szpitalnym kupionym za publiczne pieniądze to już, jest normą.

Mało tego- to każdy gabinet ściśle współpracuje z koncernami farmaceutycznymi. Drogie wycieczki,prezenty już nikogo nie dziwią. Za samo przepisanie byle preparatu lekarz otrzymuje sowite profity.

Zaprzyjaźniony farmaceuta mówi wprost iż , po recepcie już widać z jakiego koncernu farmaceutycznego był przedstawiciel w danym gabinecie lekarskim.

Polska medycyna sięga dna,o czym coraz głośniej  zaczynają alarmować nieliczni Polscy lekarze. Dzisiaj w gabinetach lekarskich żądzą Koncerny farmaceutyczne przy aprobacie polskiego rządu,który zgadza się na wszystko co nakazują wysłannicy Big Farmy.

W gabinetach lekarskich nie wykonuje się badań tylko przepisuje się statyny,antybiotyki zamiast zbadać pacjenta to liczy się zysk pseudo lekarzy tak zwanych Konowałów.

Pokaż lekarzu co masz w garażu!

Polscy lekarze(zbyt szumna nazwa) nie leczą tylko powiedzmy szczerze doprowadzają pacjentów do stanu który prowadzi do depopupacji.

Słynne teleporady które zakrawają na kpinę z pacjenta.Zobaczmy Statyny to najgorszy syf dla człowieka ten pseudo lek polscy dystrybutorzy Big Farm którzy śmią nazywać  się lekarzami przepisują na obniżenie cholesterolu gdzie w wielu cywilizowanych krajach Cholesterol norma to 300. A w Polsce? 150<180 .
Kolejnym przykładem ,że Konowały nie leczą a faszerują Nas truciznami w pastylkach to brak skierowań na badanie 25OHD-poziom wit.D3.

A słynne C-19? Zapoznajcie się Państwo z treścią rozmowy na zamkniętej grupie dla lekarzy. 

Komentarz jest zbędny.