Zaplanowana pandemia

Zaplanowana pandemia.Przedstawiamy Wam dowody na to, że obecna pandemia została zaplanowana. Czy są one wystarczające? Tobie pozostawiam ostateczną decyzje.

 • Deklaracja 500 niemieckich lekarzy – Pandemia została zaplanowana.

Grupa ponad 500 lekarzy w Niemczech zwana „Doctors for Information” wydała szokujące oświadczenie podczas ogólnokrajowej konferencji prasowej:

„Panika związana z COVID to manipulacja. To jest scam. Oszustwo. Najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że jesteśmy w środku globalnej zbrodni”.

C:\Users\Jo\Desktop\nwo wirus.png

Ta duża grupa ekspertów medycznych publikuje co tydzień gazetę medyczną w nakładzie 500 000 egzemplarzy, aby poinformować opinię publiczną o masowej dezinformacji w mediach głównego nurtu.

Organizują także masowe protesty w Europie, takie jak ten z 29 sierpnia 2020 r., na który zapisało się 12 milionów osób, a kilka milionów faktycznie się pojawiło.

C:\Users\Jo\Desktop\29 sierpnia 2020 protest.jpg

Dlaczego tych ponad 500 lekarzy twierdzi, że pandemia jest globalną zbrodnią? Co oni wiedzą, czego my nie wiemy?

 

 • Deklaracja 600 hiszpańskich lekarzy – Pandemia została zaplanowana.

W Hiszpanii grupa 600 lekarzy o nazwie „Doctors for truth” wygłosiła podobne oświadczenie podczas konferencji prasowej.

C:\Users\Jo\Desktop\deklaracja hiszpanskich lekarzy.jpg

„Covid-19 to fałszywa pandemia stworzona dla celów politycznych. To światowa dyktatura z pretekstem sanitarnym. Wzywamy lekarzy, media i władze polityczne do zaprzestania tej zbrodniczej operacji poprzez szerzenie prawdy.”

Niemcy i Hiszpania to tylko dwa przykłady. Podobne duże grupy setek ekspertów medycznych istnieją w krajach na całym świecie, w Polsce mamy POLSKIE STOWARZYSZENIE NIEZALEŻNYCH LEKARZY I NAUKOWCÓW, którzy to walczą z logiką pandemii. Starają się informować obywateli oraz dostarczać pomocy prawnej związanej z obostrzeniami i prawami ludzi, zwłaszcza dzieci.

C:\Users\Jo\Desktop\POLSKIE STOWARZYSZENIE NIEZALEŻNYCH LEKARZY I NAUKOWCÓW.png

W USA dokument PLANDEMIC, który demaskuje COVID-19 jako operację przestępczą, wspiera ponad 27 000 lekarzy!

Dlaczego te tysiące lekarzy na całym świecie mówi, że pandemia jest przestępstwem? Do jakich informacji mają dostęp, których my nie otrzymujemy z mediów głównego nurtu?

Zapraszam do przyjrzenia się poniższym faktom z otwartym umysłem, a następnie dojść do własnych wniosków…

 

 • Rok 2015 – opatentowanie metodę testowania COVID19

W 2015 r. Richard Rothschild wraz z holenderską organizacją rządową opatentował „System i metodę testowania COVID-19”.

W 2015 roku – cztery lata przed pojawieniem się choroby – opracowano metodę testowania na COVID-19.

C:\Users\Jo\Desktop\System i metodę testowania COVID-19.png

 

 • Miliony zestawów testowych COVID-19 sprzedanych w 2017 i 2018 roku.

Jak wiemy, nowa choroba COVID-19 pojawiła się w Chinach pod koniec 2019 roku. Dlatego nazwano ją COVID-19, co jest akronimem od Corona Virus Disease 2019.

Dane z World Integrated Trade Solution pokazują jednak coś zdumiewającego:

„w 2017 i 2018 r. – dwa lata przed COVID-19 – na całym świecie rozprowadzono setki milionów zestawów testowych na COVID-19”.

C:\Users\Jo\Desktop\COVID-19 sprzedanych w 2017 i 2018.gif

Te zaskakujące dane zostały odkryte przez kogoś 5 września 2020 r., które opublikował w mediach społecznościowych. Następnego dnia rozprzestrzeniły się na całym świecie.

6 września WITS nagle zmienił pierwotne oznaczenie „COVID-19” na niejasne „Medical Test Kits”.

Nie jest to dozwolone w handlu, ponieważ zawsze musisz być precyzyjny. Istnieje wiele rodzajów zestawów testowych do różnych chorób.

Fakt, że usunęli specyfikację „COVID-19”, po tym, jak te dane stały się znane na całym świecie, dowodzi, że nie chcą, aby ktokolwiek o tym wiedział.

Zapomnieli jednak usunąć jeden szczegół: kod produktu dla tych „Medycznych zestawów testowych” to 300215, co oznacza: „Zestawy testowe na COVID-19”.

C:\Users\Jo\Desktop\covid19-product-code.gif

Ich ukrywanie przyszło zbyt późno: ta krytyczna informacja została odkryta i jest ujawniana przez miliony na całym świecie. Możesz pobrać plik PDF, który pokazuje oryginalne dane tej witryny.

Dwa lata przed wybuchem COVID-19 USA, UE, Chiny i narody na całym świecie zaczęły eksportować miliony narzędzi do testów diagnostycznych na COVID-19, chorobę, która podobno wtedy nawet nie istniała.

 

 • „Projekt” COVID-19 planowany jest do 2025 r.

Bank Światowy przedstawia, że COVID-19 to projekt, który ma potrwać do końca marca 2025 roku! Więc zamierzamy kontynuować to przez kolejne PIĘĆ LATA (licząc od 2020).

C:\Users\Jo\Desktop\The COVID-19 ‘project’ is planned until 2025.jpg

 

 • Anthony Fauci zagwarantował pandemię w ciągu najbliższych dwóch lat

W 2017 roku Anthony Fauci z pełnym przekonaniem zapowiedział, że w pierwszej kadencji prezydenta Trumpa z pewnością dojdzie do niespodziewanego wybuchu choroby zakaźnej.

Oto, co powiedział:

„Nie ma wątpliwości, że nadchodząca administracja na arenie chorób zakaźnych będzie wyzwaniem. Będzie Niespodziewany wybuch (epidemi). Nikt nie ma co do tego wątpliwości.”

W jaki sposób Fauci mógł zagwarantować wybuch epidemii w pierwszej kadencji administracji Trumpa? Co on wiedział, czego my nie wiemy?

C:\Users\Jo\Desktop\There will be a SURPRISE OUTBREAK. There’s NO DOUBT in anyones mind about this.”.png

 

 • Bill i Melinda Gates zagwarantowali nieuchronną globalną pandemię.

W 2018 roku Bill Gates publicznie ogłosił, że zbliża się globalna pandemia, która może zgładzić 30 milionów ludzi. Powiedział, że prawdopodobnie stanie się to w ciągu następnej dekady.

Melinda Gates dodała, że zmodyfikowany wirus jest największym zagrożeniem dla ludzkości, a także zapewniła, że w nadchodzących latach uderzy on w ludzkość.

C:\Users\Jo\Desktop\Nadchodzi globalna pandemia - gates.png

„Nadchodzi globalna pandemia. ZAPROJEKTOWANY WIRUS jest największym zagrożeniem humanistyki. Stanie się to w NASTĘPNEJ DEKADZIE” – BILL GATES, w 2018 r.

Twierdzą, że gęsta populacja świata gwarantuje tę nieuchronną globalną pandemię.

Ale bądźmy szczerzy: większość ziemi jest niezamieszkana. Wystarczy przelecieć samolotem nad Ameryką i wyjrzeć przez okno. Przez większość czasu widzisz pustą przestrzeń, z kilkoma miastami tu i tam. Większość Stanów Zjednoczonych jest nadal otwarta i pusta.

To samo dotyczy reszty świata.

Australia, Rosja, Indie, Chiny, Ameryka, Afryka… to w większości dzikie tereny. Nasza planeta nie jest tak zaludniona, jak chce nam umówić Bill Gates. Ta mapa świata pokazuje to wyraźnie…

C:\Users\Jo\Desktop\mapa swiata.jpg

Większość ziemi jest całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek obecności człowieka. Więc pomysł, że świat jest bardzo przeludniony i że w związku z tym może wywołać nieuchronną globalną pandemię, jest kłamstwem.

(Władze również używają tej wymówki, aby uzasadnić zmniejszenie światowej populacji – tj. wyludnienie.)

Gates twierdzili również, że podróże lotnicze z pewnością wywołają globalną pandemię. Ale niezliczona ilość ludzi podróżowała samolotami w ciągu ostatniego stulecia.

Czy spowodowało to ciągłe wybuchy globalnych pandemii? Oczywiście nie!

Ich argumenty, dlaczego zagwarantowali globalną pandemię w ciągu najbliższych kilku lat, to kłamstwa. Więc jaka jest ich prawdziwa podstawa do formułowania takich gwarantowanych przewidywań?

 

 • Ćwiczenia na wypadek pandemii

Kilka miesięcy przed wybuchem epidemii Bill Gates – największy na świecie sprzedawca szczepionek – zorganizował wydarzenie w Nowym Jorku. Było to „ćwiczenie związane z pandemią koronawirusa”.

Bill Gates zorganizował ćwiczenia związane z pandemią koronawirusa, tuż przed tym, jak to się stało!

C:\Users\Jo\Desktop\even201.jpg

Na dużym ekranie w audytorium widać wydrukowany tekst: „Musimy przygotować się na wydarzenie, które przeradza się w pandemię”. To ćwiczenie pandemiczne nazwano Event201 i odbyło się w październiku 2019 r., dosłownie tuż przed wybuchem epidemii.

Na Evencie201 doszli do wniosku, że cała ludzkość musi zostać zaszczepiona.

 

 • Ekscytacja sprzedażą szczepionek w przyszłym roku

Krótko po „ćwiczeniu na pandemię koronawirusa” Bill Gates napisał na Twitterze:

C:\Users\Jo\Desktop\Bill Gates, 19 grudnia 2019 r.gif

„Jestem szczególnie podekscytowany tym, co następny rok może oznaczać dla jednego z najlepszych zakupów w dziedzinie zdrowia na świecie: szczepionek”. – Bill Gates, 19 grudnia 2019 r.

Największy na świecie sprzedawca szczepionek gwarantuje, że w ciągu najbliższych kilku lat nastąpi globalna pandemia, a jego żona powiedziała, że wszyscy powinniśmy obawiać się zmodyfikowanego wirusa, który jest „w drodze”. Następnie organizują ćwiczenia na zbliżającą się globalną pandemię i mówią, że szczepionki będą jedynym rozwiązaniem. Następnie Bill Gates tweetuje, jak bardzo jest podekscytowany sprzedażą szczepionek w przyszłym roku. Zaraz potem wybucha zapowiadana pandemia.

Oczywiście, od razu Bill Gates ogłasza, że jedynym rozwiązaniem dla ludzkości jest zakup jego szczepionek.

 

 • Światowa Organizacja Zdrowia we wrześniu 2019 r.: „Przygotujcie się na globalną pandemię koronawirusa”

We wrześniu 2019 r. – również tuż przed wybuchem epidemii – Globalna Rada Światowej organizacji zdrowia opublikowała raport zatytułowany „A World At Risk”(zagrożony świat).

Raport odkreślił potrzebę przygotowania się na wybuch koronawirusa!

C:\Users\Jo\Desktop\‘A World At Risk.jpg

Na okładce raportu znajduje się zdjęcie koronawirusa i osób noszących maseczki na twarz.

W raporcie czytamy następujący ciekawy akapit:

„Organizacja Narodów Zjednoczonych (w tym Światowa Organizacja Zdrowia) przeprowadza co najmniej dwa ogólnosystemowe szkolenia i ćwiczenia symulacyjne, w tym jedno dotyczące zamierzonego uwolnienia śmiertelnego patogenu układu oddechowego”.

Praktykowali celowe uwolnienie śmiertelnego patogenu układu oddechowego.

 

 • Ogłoszenie epidemii z Chin

C:\Users\Jo\Desktop\Outbreak from China announced.gif

W 2018 roku Instytut Modelowania Chorób nakręcił film, w którym pokazują wirusa grypy pochodzącego z Chin, z okolic Wuhan i rozprzestrzenia się na całym świecie, zabijając miliony. Nazwali to „Symulacją globalnej pandemii grypy”. Dokładnie tak się stało dwa lata później.

Dlaczego powiedzieli, że będzie pochodzić z Chin? Dlaczego nie Afryka, gdzie występuje znacznie więcej chorób? A dlaczego nie Ameryka Południowa? Albo Indie? Skąd mogli wiedzieć, że pojawi się wirus grypy z Chin, a nawet pokazać Wuhan jako miejsce pochodzenia, które zaraziłoby cały świat?

Czy ten koronawirus został zaprojektowany?

Skąd wziął się wirus? Jednym z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie broni biologicznej jest dr Francis Boyle. Jest przekonany, że pochodzi z laboratorium broni biologicznej w Wuhan, Bio Safety Lab Level 4. Ta placówka specjalizuje się w rozwoju koronawirusów! Biorą istniejące wirusy i „uzbrajają” je, co oznacza, że czynią je znacznie bardziej niebezpiecznymi, aby można je było wykorzystać jako broń biologiczną.

Dr Li-Meng Yan, chińska wirusolog (MD, PhD) uciekła z kraju, porzuciła pracę na prestiżowym uniwersytecie w Hongkongu i została demaskatorką. Pojawiła się w brytyjskiej telewizji, gdzie twierdziła, że SARS-CoV-2, wirus wywołujący COVID-19, został stworzony przez chińskich naukowców w laboratorium – i przedstawiła dowody na poparcie jej twierdzeń.

 

 • W 2015 roku Anthony Fauci przekazał temu laboratorium 3,7 miliona dolarów.

Ten sam człowiek, który zagwarantował niespodziewany wybuch wirusa w ciągu najbliższych dwóch lat, przekazał prawie 4 miliony dolarów laboratorium, które rozwija koronawirusy.

Istnieje jednak więcej opcji w Wuhan, z których mógł pochodzić ten wirus. Niektórzy uważają, że pochodzi z Instytutu Wirusologii Wuhan, gdzie również pracują nad bronią koronawirusów.

 

 • Chińskie eksperymenty biologiczne mające na celu zarażenie ludzi koronawirusem ujawnionym w 2015 roku przez włoskie media państwowe.

Pięć lat temu włoska państwowa firma medialna RAI – Radiotelevisione Italiana – ujawniła mroczne działania Chin w sprawie wirusów.

Film, który został wyemitowany w listopadzie 2015 roku, pokazał, jak chińscy naukowcy przeprowadzali biologiczne eksperymenty na wirusie powiązanym z SARS, uważanym za koronawirusa, pochodzącego od nietoperzy i myszy, badając, czy warto ryzykować, aby móc modyfikować wirus dla zgodności z organizmami ludzkimi.

Poniżej znajduje się transkrypcja włoskiej audycji przetłumaczona na język Polski (tłumaczenie własne):

Chińskie eksperymenty biologiczne

Chińscy naukowcy stworzyli superwirusa płucnego z nietoperzy i myszy tylko do celów badawczych, ale jest wiele wątpliwych aspektów. Czy to jest warte ryzyka? To oczywiście eksperyment, ale jest niepokojący.

Co niepokoi wielu naukowców: w jaki sposób chińskich badacze przyłączają białko pobrane od nietoperzy do wirusa SARS, ostrego zapalenia płuc, pochodzącego od myszy.

Wynikiem jest super koronawirus, który może wpływać na ludzi.

 

 • Dziennikarze przewidzieli planowaną pandemię

W 2014 roku dziennikarz śledczy Harry Vox przewidział planowaną globalną pandemię i powiedział, dlaczego „elita” miałaby zrobić coś takiego:

„Nie cofną się przed niczym, aby uzupełnić swój zestaw narzędzi kontroli. Jedną z rzeczy, których brakowało w ich zestawie narzędzi, jest kwarantanna i godzina policyjna. Plan jest taki, aby zarazić nią setki tysięcy ludzi i stworzyć kolejną fazę kontroli”.

C:\Users\Jo\Desktop\Harry Vox predicted a planned global pandemic.png

 

 • Scenariusz na przyszłość

Te znany dziennikarz odwołuje się do słynnego dokumentu Fundacji Rockefellera, w którym wszystko, co dzieje się teraz, jest dosłownie bardzo szczegółowo przepowiedziane: globalna pandemia, blokady, upadek gospodarki i narzucenie autorytarnej kontroli.

Wszystko zostało opisane z przerażającą dokładnością dziesięć lat przed tym, jak to się stało!

C:\Users\Jo\Desktop\Scenario for the Future of Technology and International Development’.jpg

To mówi wszystko: scenariusz na przyszłość. Zawiera rozdział o nazwie „LockStep”, w którym globalna pandemia jest opisywana tak, jakby wydarzyła się w przeszłości, ale która wyraźnie ma być próbą na przyszłość.

 

Źródła:

 • https://stateofthenation.co
 • https://humansarefree.com