Oszukują, kłamią,

Redakcja Tulublin.pl nigdy nie podpisze  petycji w obronie TVN i żadnej innej TV. Dlaczego? Bo TVN i reszta pseudo mediów przyczynia się do tego,że próbuje się Nam zabrać wolność. Propagując segregację sanitarną.

Media przyczyniają się do tego ,że chcą nam zabrać wolność, wprowadzić segregacje,oraz podziały w społeczeństwie . Dlaczego mamy pisać w obronie tych pseudo mediów . To tak jak by w 1945r. Żołnierze Polscy pojechali do Berlina pomoc Niemcom bronić się przed Rosjanami. Takie porównanie można zastosować.

Jake wolne media te media są tak wolne jak mrożone truskawki .

Gdzie dziś są Ci wszyscy krzykacze co wychodzą na ulice broniąc niby wolnych mediów ,krzycząc wolne media zagrożone.

Gdzie byliście jak Wam zamykali firmy, traciliście  dochody musieliście walczyć o przetrwanie.

Gdzie byliście jak wam dzieci zamykali w domach i musieli mieć lekcje zdalne.

Gdzie byliście jak Wam zamknęli służbę zdrowia? Jak Was zaczęli leczyć przez telefony jak zabiegi poprzesuwali- gdzie byliście jak ktoś z waszej rodziny nie otrzymał diagnozy na czas i zmarł,mimo ze całe życie płacił składki podobało Wam się to? Wychodziliscie wtedy na ulice?

Gdzie jesteście teraz jak inflacja galopuje ,a rachunki za prąd i gaz od nowego roku wzrosną o kilkadziesiąt procent,a raty kredytów wzrosną? 

Koszty życia wzrastają , gdzie za kilka miesięcy niektórzy nie będą mieli co do gara włożyć .

A gdzie jesteście teraz gdzie nawet popcornu nie możecie zjeść w kinie i to jest dla was wolność ?

Gdzie jesteście gdzie jako zaszczepieni nie możecie wejść ponad limit do restauracji,gdzie wiadomo, że zaszczepieni tez transmitują tego wirusa,gdzie zabiera się wolność i segreguje ludzi.
To wam się podoba?
Nie wychodzicie na ulice nie podpisujecie petycji,nie zamieszczacie ikonek wolne media to wam pasuje.

Ten TVN gdzie jeszcze tydzień temu podkręcać wam śrubę chciał:dlaczego nie ma obostrzeń, przecież jest zagrożenie Omikron nadchodzi. Należy obowiązkowe szczepienia zrobić. Tak TVN szczuł i szczuje dzisiaj każda inna stacja TV, tak od dwóch lat sieją spirale nienawiści. Ale jak media czuja, że są troszeczkę zagrożone to jakimś trafem zagrożenia, nie ma czwartej fali . Niema obostrzeń ludzie mogą wyjść na ulice i protestować bo przecież media są zagrożone .

 A tak na prawdę to cała ustawa LexTVN to jest ustawka, aby ludzie wyszli na ulice nie myśleli o inflacji,podwyżkach i segregacji sanitarnej.