Czołowe zderzenie Golfa I Peugota. Jedna osoba ranna to skutek wypadku drogowego w miejscowości Józefin w gminie Kamień.

Czołowe zderzenie Golfa I Peugota. Jedna osoba ranna to skutek wypadku drogowego w miejscowości Józefin w gminie Kamień. Kierujący golfem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Policjanci ustalają przebieg i przyczyny zdarzenia.

Wczoraj około południa dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Józefin w gminie Kamień. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf 48-letni chełmianin na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 27-letnia chełmianka. Jadąca z nią pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia. Wiadomo, że kierujący byli trzeźwi.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Marznące opady powodują, że nawierzchnia staje się śliska. Pojazd traci przyczepność i wydłuż się droga hamowania. Pamiętajmy o obowiązujących ograniczeniach prędkości i dostosowaniu jej do warunków panujących na drodze.