Pilne!!Mobilizacja wojskowa 2022. Wojsko zaczęło wzywać rezerwistów

 Brytyjska policja rozpoczyna wielkie dochodzenie w sprawie mRNA COVID-19 związane z szczepionkami przestępstwa korporacyjne i zagrożenia dla zdrowia publicznego.

 
 
 Numer kryminalny policji miejskiej: 6029679/21. Numer sprawy Międzynarodowego Trybunału Karnego (Haga): OTP-CR-473/21
 
 Obecnie toczy się największe w historii międzynarodowe śledztwo kryminalne z udziałem policji Hammersmith, Metropolitan Police i Międzynarodowego Trybunału Karnego. Policja brytyjska zaakceptowała informacje potwierdzające i zgodziła się, że istnieją wystarczające dowody, aby postępować w ramach powyższego numeru przestępstwa.
 
 Sprawę złożyli 20 grudnia 2021 r. dr Sam White, Philip Hyland (PJH Law), Lois Bayliss (Broad Yorkshire Law) i emerytowany policjant Mark Sexton. Prośby o dalszą pomoc zostały skierowane do międzynarodowego prawnika Roberta F Kennedy’ego Jnr (bratanka JF Kennedy’ego), dr Reinera Fuellmicha (niemiecki prawnik korporacyjny, który wygrał sprawę o skandal dotyczący emisji przeciwko Volkswagenowi Audi), dr. Michaela Yeadona (byłego wiceprezesa Pfizer), plus niezliczeni inni lekarze, profesorowie, wirusolodzy, biolodzy, eksperci ds. danych i prawnicy w kraju i za granicą; niektórzy z nich nawiązali już bezpośredni kontakt z policją i zostali uznani przez nadinspektora Simpsona (asystentkę Cressidy Dick, szefa policji miejskiej).
 
 Skargi dotyczą wielu poważnych przestępstw, w tym nadużyć i niewłaściwego postępowania w urzędach publicznych; rażące zaniedbanie zabójstwo; zabójstwo korporacji, morderstwo, spisek mający na celu morderstwo, ludobójstwo i zbrodnie przeciwko ludzkości.
 
 Dowody przedstawione przez Philipa Hylanda i dr Sama White’a przeciwko brytyjskiej Agencji Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) są potępiające i pokazują, że nie dołożyli oni należytej staranności w odniesieniu do danych dotyczących szczepionek, prób i badań; i że nadal ignorowali śmierć, szkody i obrażenia powodowane przez szczepionki.
 
 Mark Sexton mówi: „To jest teraz śledztwo kryminalne na żywo. Zostaliśmy zmuszeni do działania z powodu samozadowolenia rządu brytyjskiego, mimo że był on w pełni świadomy katastrofalnych danych dotyczących śmierci i obrażeń zarówno dorosłych, jak i dzieci. To nic innego jak ludobójstwo; po raz kolejny wydaje się, że nadrzędnym motywem jest zysk nad ludźmi. Trwa zamierzona, szeroko zakrojona kampania dezinformacji. Wielu nawet nie zdaje sobie sprawy, że szczepionka jest nadal produktem eksperymentalnym. To najdalej idące śledztwo, jakie kiedykolwiek podjęto. Krajowy skandal, który zagraża życiu i źródłom utrzymania każdej osoby w Wielkiej Brytanii. Jeśli ludzie chcą niepodważalnych aktualnych dowodów, sugeruję, aby w międzyczasie sprawdzili;