Dachowanie pojazdu w miejscowości Zakręcie

Dachowanie pojazdu w miejscowości Zakręcie. Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w Zakręciu w powiecie krasnostawskim. Jadący drogą krajową numer 17 w kierunku Lublina kierowca volkswagena nagle zjechał do rowu i dachował. 81-latek wraz z pasażerką zostali zabrani do szpitala na badania. Na szczęście nie odnieśli obrażeń.

Policjanci i służby ratunkowe pracowali wczoraj po godzinie 14  na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Zakręcie.  Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do dachowania pojazdu osobowego.  Na miejscu służby zastały przewróconego na dach volkswagena golfa.  

Autem podróżował 81-letni kierowca oraz jego żona. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala na badania. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Policjanci ustalili, że mężczyzna był trzeźwy.

Na czas prowadzonych czynności na miejscu kolizji jeden pas jezdni w kierunku Lublina był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo.

Funkcjonariusze ustalają przyczyny tej kolizji. Według relacji zgłaszającego, mógł się do niej przyczynić gwałtowny podmuch wiatru.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi oraz dostosowanie prędkości i techniki jazdy do panujących na drodze warunków.

 

Dachowanie pojazdu w miejscowości Zakręcie