Chciał kupić materiały budowlane

Kierował autem bez uprawnień i pod wpływem alkoholu i narkotyków.
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi gminy Kock. Z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów z wydziału ruchu drogowego lubartowskiej komendy. Okazało się, że kierował oplem w stanie nietrzeźwości i pod wpływem narkotyków a także bez uprawnień. Przy sobie również posiadał amfetaminę. 25-latek został zatrzymany.

Do zdarzenie doszło w ubiegły piątek na drodze krajowej numer 19 w miejscowości Bykowszczyzna. Z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości do kontroli zatrzymany został kierujący opla, 25-letni mieszkaniec gminy Kock.

Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że 25-latek ma w organizmie ponad pół promila alkoholu. Ponadto badanie narkotesterem wykazało kierowanie samochodem pod wpływem amfetaminy. Mieszkaniec gminy Kock posiadał przy sobie również amfetaminę. Dodatkowo w trakcie sprawdzania w policyjnych bazach danych ustalono, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód odholowano na policyjny parking, a od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań.

25-latek odpowie przed Sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.