Bolt

Bolt-Przypadki gwałtów i molestowania przez kierowców!

Horror w taksówce firmy Bolt w Warszawie. Młoda kobieta została zgwałcona i pobita przez kierowcę taksówki z logiem Bolt. Na jaw wychodzą szokujące informacje o zbrodni popełnionej przez taksówkarza w stolicy.

Gwałt w taksówce. Bolt, Warszawa i bezradna policja

Wezwano karetkę  do zmasakrowanej studentki o 5:00 rano 27 stycznia na Mokotowie. Kobieta była  w dużym szoku,  pracownicy pogotowia, którzy byli na miejscu nie mogli się porozumieć z kobietą. Nie była Polką, a jedynie przyjechała do Warszawy na studia, więc konieczna była rozmowa po angielsku.

Kierowca wyciągnął dziewczynę z samochodu, dotkliwie pobił, zgwałcił i zostawił zakrwawioną. Dziewczyna była cała w błocie i we krwi. To była krew głównie z dróg rodnych. Widać też było, że ktoś chyba ciągnął ją po ziemi. Nie radziła sobie z niczym, na chwile przestawała płakać, żeby odpowiedzieć na pytanie, a później widać było, że sobie przypomniała sytuację i znów zaczynała płakać – ujawnił „Wyborczej” pracownik warszawskiego pogotowia.

Jak  wyznała kobieta, że zamówiła taksówkę przez aplikację. Kierowca w trakcie jazdy  nagle skręcił jednak do parku, gdzie została pobita i zgwałcona, a następnie zostawiona na pastwę losu. Pracownik pogotowia ujawnił, że studentka miała na ciele „ślady walki: urazy głowy, kolana zdarte do krwi”.

Kolejny przykład to molestowanie 28 letniej kobiety również w Warszawie przez kolejnego kierowcę Estońskiego Bolta. W tym przypadku kobieta uniknęła najgorszego,skończyło się na strachu.

Prosimy pamiętać,iż w razie zagrożenia,lub innych niebezpiecznych sytuacji Bolt,oraz Uber nie ponoszą odpowiedzialności,gdyż tłumaczenie jest zawsze takie samo: My nie zatrudniamy kierowców,my tylko udostępniamy przejazd.

Bolt nie weryfikuje kierowców. 

Już wkrótce ukaże się artykuł na temat Litewskich-Estońskich-Łotewskich firm, które trudnią się procederem oszustw na Polskich firmach.

 

Reklama
Reklama