Tragiczny pożar domu w Suchowoli

Tragiczny pożar domu w Suchowoli. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu, do którego doszło w Suchowoli. W pożarze zginął 61-letni właściciel posesji.

O pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Suchowola (gmina Adamów) służby ratunkowe zostały powiadomione wczoraj przed godzina 12:00. Wydobywający się z budynku dym zauważyła kobieta mieszkająca na sąsiedniej posesji. Ze zgłoszenia wynikało, że wewnątrz objętego pożarem domu prawdopodobnie znajduje się jego właściciel.

Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci, gdzie zastali załogi straży pożarnej gaszące objęte ogniem pomieszczenia murowanego budynku. W trakcie akcji ratowniczo – gaśniczej z wnętrza domu strażacy ewakuowali leżącego na podłodze mężczyznę. Pomimo podjętej reanimacji niestety nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych. 61-letni właściciel posesji zmarł.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Pracował tam także biegły z zakresu pożarnictwa. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.