Pijana 23 latka

Pijana 23 latka uderzyła w słup sygnalizacji świetlnej.Miała 2 promile. Na słupie sygnalizatora świetlnego zakończyła jazdę samochodem kierująca mitsubishi 23-latka. Jak się okazało, była pijana. Dodatkowo będąc w takim stanie przewoziła pasażerów. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kobieta teraz poniesie konsekwencje karne swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Apelujemy o trzeźwość oraz rozsądek na drodze.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotni poranek w Biłgoraju. Kierująca mitsubishi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w sygnalizator świetlny znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Sikorskiego. Na miejscu interweniowali policjanci.

Za kierownicą mitsubishi siedziała 23-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego. Razem z nią podróżowały trzy osoby.   Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.  Wykonane przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że w organizmie kierująca miała 2 promile alkoholu. Nietrzeźwi byli także pasażerowie.  

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania i minimum 5 tysięcy złotych grzywny.

Przypominamy, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 15 lat. Pamiętajmy, nietrzeźwy kierowca to zagrożenie na drodze. Przez jego nieodpowiedzialne zachowanie on sam, przewożeni pasażerowie, jak też inne osoby mogą stracić życie. Każde niebezpieczne zachowanie na drodze może nieść ze sobą poważne konsekwencje, nie tylko finansowe. Apelujemy o rozwagę!