Kierowca BMW

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś rano w Trzcińcu. Mieszkaniec Opola Lubelskiego kierujący BMW usiłując wyprzedzić na skrzyżowaniu ciągnik rolniczy nie zauważył, że pojazd skręcał w lewo i doprowadził do zderzenia. Kierujący ciągnikiem 78 latek został przewieziony do szpitala. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Apelujemy o ostrożną jazdę.

Dziś tuż przed godziną 08.00 dyżurny opolskiej jednostki Policji został powiadomiony o tym, że kilka minut wcześniej w Trzcińcu (gmina Łaziska) doszło do zderzenia samochodu BMW z ciągnikiem rolniczym. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący BMW 50 letni mieszkaniec Opola Lubelskiego próbował na skrzyżowaniu wyprzedzić jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy. Podczas manewru nie zauważył jednak, że kierujący wyprzedzanym pojazdem wykonywał skręt w lewo. Mężczyzna nie zdążył już wyhamować i uderzył w ciągnik.

Kierujący maszyną rolniczą 78 latek został przewieziony do szpitala.  Policyjne badanie wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci w prowadzonym postępowaniu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.