Policja poszukuje

Dziś w nocy w miejscowości Zakręcie pow. krasnostawski nieustalony dotąd kierujący samochodem potrącił prowadzącego rower mężczyznę i odjechał nie udzielając mu pomocy. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd typu bus. Życia potraconego mężczyzny nie udało się uratować. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości. Kierujących, którzy jechali w godz. 2:00-3:00 drogą krajową nr 17 na odcinku Zamość – Piaski i posiadają zapisy z kamer videorejestratorów samochodowych, prosimy o pilny kontakt!

Do wypadku doszło dziś około godz. 3 w nocy w miejscowości Zakręcie. Poruszającego się drogą krajową mężczyznę potrącił nieznany pojazd, a sprawca nie udzielając pierwszej pomocy oddalił się z miejsca zdarzenia.

Niestety życia mężczyzny nie dało się uratować. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy mężczyzna prawdopodobnie prowadził rower idąc skrajną częścią jezdni.

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd typu bus. Auto może posiadać uszkodzenia.  

Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź poruszały się miedzy godziną 2:00-3:00 drogą krajową K-17 na odcinku Zamość – Piaski i posiadają zapisy z kamer videorejestratorów samochodowych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką policji.