Motocyklista jechał 150km/h.

Patrol z chełmskiej drogówki zatrzymał 32 letniego motocyklistę, który pędził z prędkością 152 km/h przez teren zabudowany. Stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych. Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie prowadzili pomiar prędkości w miejscowości Witoldów w gminie Wojsławice. W pewnym momencie zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 102 km/h.

Kierowcą jednośladu marki Suzuki okazał się 32-letni obywatel Ukrainy. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł. Zostało też zatrzymane jego prawo jazdy.

Przypominamy, że niestosowanie się do obowiązujących przepisów, zwłaszcza dotyczących ograniczenia prędkości, przyczynia się bezpośrednio do powstania tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozwagę i bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Osoby, które je lekceważą muszą się liczyć z poważnymi konsekwencjami takich zachowań, w tym również finansowymi.