Wypadek podczas wycinki drzew.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w sobotę w miejscowości Stryj. 49-letni mężczyzna został przygnieciony przez drzewo podczas prowadzonej w lesie wycinki drzewa. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

W sobotę przed południem dyżurny ryckiej komendy został powiadomiony o wypadku przy wycince drzewa w lesie w miejscowości Stryj, któremu uległ  49-letni mieszkaniec gminy Kłoczew.

Jak się okazało wspólnie z członkami rodziny udał się on do swojego lasu celem ścięcia drzewa na opał.  W trakcie prowadzonych prac ścinane drzewo spadło na stojącego nieopodal mężczyznę, przygniatając mu nogi.  Na pomoc ruszyli syn i żona, którzy zdjęli przygniatającą część drzewa z nóg pokrzywdzonego.

49-latek został przetransportowany z obrażeniami do szpitala. Funkcjonariusze zbadali uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i jak się okazało byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności podczas pracy związanej z wycinką drzewa.

 

Foto:Policja