Nietrzeźwy spowodował wypadek.Miał 1 promil alkoholu .

W miejscowości Świerszczów na DK-82 29-latek mając ponad promil alkoholu w organizmie kierując Mercedesem doprowadził do zderzenia z Fiatem. Do szpitala trafiło dwie osoby. Apelujemy o trzeźwość za kierownicą i ostrożność na drogach.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19:00 w miejscowości Świerszczów, gmina Cyców, na drodze krajowej numer 82. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Mercedesem, 29-letni mieszkaniec gminy Urszulin na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka Fiatem Ducato. Następnie 37-letni mieszkaniec gminy Pieszyce kierujący Fiatem zjechał na pobocze, gdzie pojazd przewrócił się na bok. Z kolei kierujący Mercedesem uderzył w drzewo.

Do łęczyńskiego szpitala zostali przewiezieni pasażer Mercedesa – 26-letni mieszkaniec gminy Sosnowica oraz kierujący Fiatem.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Okazało się, że 29-letni kierowca Mercedesa miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Kierujący Fiatem był trzeźwy.