Areszt dla 42 letniego sprawcy zabójstwa z Łukowa.

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez łukowskich policjantów 42-latkowi. Mężczyzna w kancelarii komorniczej zaatakował i ranił nożem dwie osoby, a później rzucił się z nożem na interweniujących policjantów

Wobec uzbrojonego i agresywnego napastnika policjanci użyli broni palnej. Zaatakowana przez niego 44 latka zmarła w szpitalu. Sprawca usłyszał zarzuty zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 13.00 w jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie.

Mężczyzna zaatakował i zadał ciosy nożem 44-latce oraz 32-letniemu mężczyznie.                                          Agresywny napastnik rzucił się z nożem również na interweniujących policjantów.

Jeden z mundurowych użył wobec niego broni służbowej, postrzelony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pokrzywdzona 44-latka wraz z 32-letnim mężczyzną również zostali przetransportowani do szpitala. Niestety mimo długiej reanimacji życia zranionej nożem 44-latki nie udało się uratować.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. Pilnowany w szpitalu przez mundurowych, ranny 42-latek już usłyszał zarzuty. Dzisiaj Sąd przychylił się do wniosku łukowskiej Policji oraz Prokuratury i zastosował tymczasowy areszt wobec 42-latka