Kursant nauki jazdy uszkodził rogatki.

Podczas czterech dni tego długiego weekendu na drogach naszego województwa doszło do 7 wypadków, w których 8 osób zostało rannych, na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Odnotowaliśmy także 199 kolizji drogowych, a z dróg wyeliminowaliśmy 40 nietrzeźwych kierujących.

Dla policjantów okres świąt to czas intensywnej pracy, szczególnie w aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa na  drogach. Mundurowi kontrolowali prędkość, sprawdzali stan trzeźwości kierujących i stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów. Zwracali również uwagę na pieszych oraz przestrzeganie przepisów dotyczących noszenia elementów odblaskowych.

W ciągu czterech dni tego świątecznego weekendu na drogach naszego województwa doszło do 7 wypadków, w których obrażenia odniosło 8 osób, na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Odnotowaliśmy także 199 kolizji drogowych.

Podczas świątecznego okresu nie obyło się bez nietrzeźwych kierujących na drogach. Funkcjonariusze zatrzymali 40 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę będąc w stanie nietrzeźwości.