Dr Martyka

Skazany za głoszenie prawdy w zakresie mniemanej pandemii dr Zbigniew Martyka zamieścił na swojej stronie komentarz dotyczący „wyroku” Okręgowego Sądu Lekarskiego, któremu przewodniczyła „sędzia” ginekolog Anna Szeliga, jaki zapadł w jego sprawie.

Przypominamy, że skandaliczny wyrok za wypowiedzi w czasie mniemanej pandemii, które są zgodne z obecną wiedzą medyczną, były niezgodne z ówczesną propagandową wiedzą medyczną, jest nieprawomocny. Zarzuty, jakie postawiono „niepokornemu” dla systemu propagandy uprawianej w tamtym okresie lekarzowi, dotyczyły kwestionowania ogólnie przyjętej narracji sanitarystycznej, która byłą wprowadzana w Polsce z naruszeniem prawa.

Jak Państwo wiecie, Okręgowy Sąd Lekarski w Krakowie nieprawomocnie zawiesił mi prawo wykonywania zawodu na rok” – przypomniał dr Martyka.

 

To, co wydarzyło się podczas rozprawy, było niewyobrażalnym wręcz naruszeniem prawa. Mogę się domyślać, iż chęć ukrycia szczegółów tego wydarzenia była powodem utajnienia sprawy” – dodał lekarz.

„Niestety, jestem jeszcze zobligowany do nieujawniania szczegółów. Pracujemy jednak nieustannie nad znalezieniem sposobu, aby upublicznić całość” – zapewnił.

Jak dodał, „wydarzenia były tak bulwersujące i tak sprzeczne z obowiązującymi zasadami i przepisami, że opinia publiczna musi się o tym dowiedzieć”.

Cały wpis dr Martyki można przeczytać TUTAJ.