Wielkie przebudzenie Ameryki

Nowy sondaż Rasmussena wśród Amerykanów pokazuje, że następuje odwrócenie tendencji w opinii publicznej dotyczącej przyczyny zwiększonej liczby „nagłych zgonów”. Obecnie prawie połowa Amerykanów twierdzi, że odpowiedzialne za to są „szczepionki” COVID-19, a ponad 25% twierdzi, że zna kogoś, kto zmarł od tych zastrzyków.

Zmarł Nagle’ Więcej niż 1 osoba na 4 uważa, że ​​ktoś, kogo zna, zmarła z powodu szczepionki na COVID-19

Prawie połowa Amerykanów uważa, że szczepionki COVID-19 mogą być winne wielu niewyjaśnionym zgonom, a ponad jedna czwarta twierdzi, że wśród ofiar może być ktoś, kogo zna.

Najnowszy krajowy sondaż telefoniczny i internetowy Rasmussen Reports stwierdza, że (49%) dorosłych Amerykanów uważa, że jest prawdopodobne, iż skutki uboczne szczepionek COVID-19 spowodowały znaczną liczbę niewyjaśnionych zgonów, w tym 28% uważa, że jest to Bardzo prawdopodobne.

Dwadzieścia osiem procent (28%) dorosłych twierdzi, że zna osobiście kogoś, kogo śmierć ich zdaniem mogła być spowodowana skutkami ubocznymi szczepionek COVID-19, podczas gdy 61% nie zna, a kolejne 10% nie jest pewne.

Czterdzieści osiem procent (48%) Amerykanów uważa, że istnieją uzasadnione powody do niepokoju o bezpieczeństwo szczepionek COVID-19, podczas gdy 37% uważa, że ludzie, którzy martwią się o bezpieczeństwo szczepionek, szerzą teorie spiskowe. Kolejne 15% nie ma pewności. (Pełny artykuł)

W wywiadzie opublikowanym w zeszłym miesiącu (grudzień 2022), była reporterka bocznej linii NFL, Michele Tafoya, która obecnie ma swój własny program z siedzibą w Minnesocie, zatytułowany „Sideline Sanity”, przeprowadziła wywiad z dwoma byłymi zawodowymi sportowcami, którzy osiągnęli sławę w swoich dyscyplinach: Johnem Stocktonem, który jest strażnikiem NBA Hall of Fame, który grał dla Utah Jazz, i Kenem Reuttgersem, byłym centrem, który grał w mistrzowskich drużynach Green Bay Packers.

Jest to świetny wywiad o tym, jak wszyscy trzej znosili drwiny i ataki za swoje stanowisko w sprawie strzałów COVID w świecie sportu zawodowego.

Ken Reuttgers wystąpił razem z senatorem Ronem Johnsonem w publicznym ujawnieniu wyniszczających obrażeń żony spowodowanych przez „szczepionkę” COVID-19, co oczywiście oznacza, że byli pro-szczepionkowi, zanim doznała tego zastrzyku.

Z drugiej strony John Stockton mówi jasno, że „tak jest ze wszystkimi szczepionkami” i że wiedział o niebezpieczeństwie szczepionek na długo przed pojawieniem się COVID-u i był dobrze przygotowany na propagandę i oszustwo, które pojawiło się wraz z COVID-em.

Jest to bardzo ważne rozróżnienie, które należy rozważyć, ponieważ społeczeństwo nadal budzi się w związku z działaniami przestępczymi i oszustwami, które miały miejsce w przypadku „szczepionek” COVID-19.

Stockton prowadził listę sportowców, którzy padli martwi na boisku po przyjęciu zastrzyku COVID i powiedział, że suma ta jest teraz prawdopodobnie „w tysiącach”.

Podczas gdy Ken Reuttgers i inni tacy jak on dodają cenny głos do tej dyskusji, ktoś taki jak John Stockton jest w znacznie lepszej pozycji, aby omówić większe kwestie związane z tym oszustwem, i można to wyraźnie zobaczyć w tym wywiadzie, ponieważ wyjaśnia on, że większą kwestią dzisiaj nie jest to, po której stronie debaty o szczepionkach obecnie siedzisz, ale jak Amerykanie tak swobodnie zrezygnowali ze swoich wolności z powodu strachu stworzonego przez COVID.

Wspomina on, że Światowa Organizacja Zdrowia przygotowuje „Traktat o pandemiach”, który ma na celu unieważnienie suwerenności Stanów Zjednoczonych i innych krajów poprzez opracowanie globalnej odpowiedzi na przyszłe pandemie oraz zastosowanie „paszportu szczepionkowego”, który będzie wymagany przy podróżach międzynarodowych.

Michele Tafoya wspomina, jak pewnego dnia po prostu zadała pytanie na swojej stronie na Facebooku, wskazując na opublikowany artykuł, w którym przeprowadzono wywiad z wiarygodnym lekarzem medycyny, który wyjaśnił, że wczesne leczenie za pomocą istniejących leków, takich jak Hydroxychloroquine, miało duże sukcesy w leczeniu pacjentów z COVID. Po prostu zapytała: Dlaczego nie słuchamy tych lekarzy?

Opowiada, jak była szkalowana na Facebooku, nawet przez bliskich przyjaciół i członków rodziny, po prostu za zadanie pytania, co skłoniło ją do opuszczenia Facebooka na jakiś czas.

Myślę, że jej najgłębsze stwierdzenie z całego wywiadu brzmiało: „Nie możemy zapomnieć o tym, co się stało”.

Oto cały wywiad, który wciąż znajduje się na YouTube bez tak wielu wyświetleń. Dajcie nam znać, jeśli zniknie, a zamieścimy jego kopię na naszych kanałach wideo.