Tragiczny wypadek w Żyrzynie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na drodze z Żyrzyna do Baranowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Volvo uderzył w jadącego przed nim Renault, a następnie zjechał na lewy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Peugeotem. Mimo reanimacji, 72-letni kierowca Volvo zmarł na miejscu. Policjanci kierują na objazdy.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 6:40 na drodze powiatowej z Żyrzyna do Baranowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący Volvo, jadąc w kierunku Baranowa uderzył w jadący przed nim samochód dostawczy marki Renault, odbił się i zjechał na lewy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Peugeotem.

Mimo natychmiast podjętej reanimacji, 72-letni kierowca Volvo, mieszkaniec powiatu łukowskiego zmarł na miejscu. Do szpitala trafili kierowca i pasażerka z Peugeota. Czterem podróżującym Renault osobom nic poważnego się nie stało. Kierowcy Peugeota i Renault byli trzeźwi. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora trwają oględziny. Decyzją prokuratora ciało 72-latka zostanie poddane sekcji zwłok.

Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia. Policjanci kierują na objazdy – od strony Baranowa na starą drogę K17, w Żyrzynie w kierunku Kotlin, Baranowa.

Foto:Policja