Włodawa podczas rutynowej kontroli

Włodawa -Policjanci zatrzymali parę dwudziestolatków, która przewoziła w BMW narkotyki. Podczas sprawdzenia pojazdu policjanci ujawnili blisko pół kilograma marihuany oraz ponad 100 gram mefedronu. Decyzją sądu 21 latka wraz z 25 latkiem zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. 

Włodawscy kryminalni w sobotę wieczorem, zatrzymali do kontroli drogowej samochód BMW. Samochodem kierował 25-latek z Włodawy, zaś pasażerką była 21-latka z gminy Włodawa. Podczas sprawdzenia auta, kórym się poruszali, mundurowi znaleźli susz koloru zielonego. Kolejne narkotyki ujawnili w torebce 21 latki. 
 
Badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 400 gram marihuany i blisko 120 gram mefedronu. Para została zatrzymana i spędziła noc w policyjnym areszcie.
W niedzielę Sąd Rejonowy we Włodawie zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za to przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.