Puławy-Wpadli mając zakaz prowadzenia pojazdów.

Puławscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierujących samochodami mimo zakazu nałożonego na nich przez sąd. W Kurowie kierujący Mazdą przekroczył prędkość, a w Puławach kierujący Jaguarem spowodował kolizję drogową.

Za wykroczenia obaj zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi. Za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj policjanci ruchu drogowego z puławskiej komendy zatrzymali dwóch kierujących samchodami osobowymi mimo obowiązujących ich zakazów sądu. 

Około godziny 08:00 w Puławach na skrzyżowaniu ulic Bema i Partyzantów kerujący Jaguarem doprowadził do kolizji drogowej zjeżdżając na chodnik i uderzając w drzewo. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym. Okazało się, że mieszkaniec Puław nie tylko nie posiada uprawnień do kierowania, ale ma aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez sąd. 

Dwie godziny później, inny patrol ruchu drogowego, w Kurowie zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę Mazdy. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 27 km/h. Podczas legitymowania kierującego okazało się, że posiada on zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Za przekroczenie prędkości 21-latek z gminy Janowiec został ukarany mandatem karnym.

Obaj kierowcy, którzy mimo zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi zdecydowali się wsiąść za kółko, odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.