Wpadł z narkotykami przez atak czekoladą.

Za posiadanie znacznych ilości amfetaminy odpowie 30-latek Lublina. Mężczyzna w sklepie zaatakował kasjerkę czekoladą. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli 100 gramów amfetaminy.

Dzisiaj sprawca zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Może grozić mu do 10 lat więzienia.

W środę lubelscy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie. Z informacji przekazanych przez pracowników jednego ze sklepów wynikało, iż ujęli mężczyznę, który miał być agresywny i zaatakował czekoladą kasjerkę. Kobieta została uderzona w głowę nietypowym „narzędziem”.

Na miejscu patrol wylegitymował 30-latka. Podczas kontroli okazało się, że ma on przy sobie sporą ilość białej substancji. Już na pierwszy rzut oka policjanci podejrzewali, że to narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki trafiły do testów. Badania wykazały, że 30-latek miał przy sobie ponad 100 gramów amfetaminy.

Dzisiaj mężczyzna jest doprowadzany do prokuratury, gdzie będzie przesłuchiwany i usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Policjanci wnioskują o wystąpienie do sądu o areszt. Może grozić mu do 10 lat więzienia.