Tragiczny pożar domu w gminie Komarów-Osada.

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu, do którego doszło w jednej z miejscowości gminy Komarów Osada. W pożarze ucierpieli mieszkańcy posesji. 84-latek zginął, a 77-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

O pożarze domu jednorodzinnego w jednej z miejscowości gminy Komarów – Osada służby ratunkowe zostały powiadomione dzisiaj kilka minut po godzinie 3.30. Zawiadamiający powiedział, że przybiegła do niego sąsiadka – mieszkanka domu, w którym doszło do pożaru i poprosiła o pomoc. Powiedziała również, że w domu został jej, mający problemy z poruszaniem się, mąż. Kiedy wybiegli na podwórze dom sąsiadki był już cały w płomieniach, nie było możliwości wejścia do środka. Zgłaszający natychmiast zadzwonił na numer alarmowy 112.

Na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe. Załogi straży pożarnej przeprowadziły akcję ratowniczo – gaśniczą. Płonący parterowy dom wykonany był z drewna, ogień strawił prawie cały budynek. W trakcie akcji w jednym ze spalonych pomieszczeń strażacy ujawnili ciało mężczyzny – 84-letniego mieszkańca posesji. W pożarze ucierpiała także mieszkająca tam 77-latka. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Policjanci na miejscu pożaru pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe. Śledczy ustalają okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

Foto:Policja