Dachowanie Peugeota na drodze wojewódzkiej w miejscowości Gołąb.

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną dzisiejszego porannego zdarzenia w powiecie lubartowskim. 26-latka kierując Peugeotem dachowała w przydrożnym rowie. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Pamietajmy o zachowaniu ostrożności na drodze!!!

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 8:00 rano na drodze wojewódzkiej w miejscowości Gołąb. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 26-latka kierując Peugeotem najprawdopodobniej  nie dostosowała  prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała z niej i dachowała.

Na miejscu interweniowali strażacy, policjanci oraz zespół pogotowia lotniczego.  Kobieta została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta była trzeźwa. Na czas wykonywanych na miejscu czynności policjanci i strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Policjanci przypominają o dostosowaniu prędkości do aktualnych warunków panujących na drodze. Na drogach mniej uczęszczanych, miejscami jezdnia może być pokryta lodem. Uważajmy i ”zdejmijmy nogę z gazu”!