Prezes Pfizer staje się agresywny po serii niewygodnych pytań dziennikarki Projectu Veritas.

Project Veritas znany każdemu z publikacji niewygodnych nagrań afery dotyczącej szprycy Pfizer po uzyskaniu dowodów na eksperymentowanie koncernu na ludziach, którym podano cudowny eliksir nieszczęścia zwany potocznie szczepionka mRNA.

Dziennikarka Projektu Veritas mając tak mocne dowody w zakresie szkodliwości podawanego ludziom preparatu postanowiła tym razem odwiedzić prezesa koncernu Alberta Bourla i zadać mu kilka niewygodnych pytań.

Przypominamy, że Project Veritas zdobył organizując dla Jordana Trishtona Walker, dyrektor ds. badań i członek zarządu w Pfizerze randkę z mężczyzną, nagrania, z których wnika, że Pfizer tworzy nowe warianty wirusa, aby pozbyć się „cudownego preparatu” oraz, że koncern pracuje nad technologią mRNA i że nie jest to wyłącznie kwestia Covidu. Podczas fikcyjnej randki Walker opowiedział o swoich obawach dotyczące płodności kobiet, które zastosowały preparat.

 

POLECAMY:

Podczas wizyty, jaką dziennikarze Projectu Vertias złożyli Albertowi Bourla dyrektorowi generalnemu koncernu Pfizer D Albert Bourla aby uniknąć pytań dziennikarzy dopuścił się agresji.

Dziennikarka, która zadała niewygodne pytanie Borulowi dotyczące ostatnich skandalicznych nagrań, w jakich pracownik Pfizer przyznała między innymi do tego, że firma celowo mutuje wirusy, aby na tym zarabiać, została agresywnie potraktowana przez ochroniarzy mordercy milionów ludzi na całym świecie. Na koniec jedne z ochroniarzy mordercy powiedział do dziennikarki: „zejdź mi z oczu”.

Przestępcy z Pfizera którzy za przeprowadzenie eksperymentu na ludziach powinni przebywać w więzieniu, spotkali się ponownie za zamkniętymi drzwiami gdzie z pewnością, knuli kolejny przekręt.

Niestety, gdy dziennikarka zadał prezesowi Pfizera niewygodne pytanie ani ona, ani tez jego pachołki nie umieli odpowiedzieć na niewygodne pytanie dziennikarki.

Przypominamy, że wypłata człowieka odpowiedzialnego za śmieć milionów ludzi po przyjęciu „szczepionki” wynosi 24 miliony dolarów. Tyle tylko to może zarabiać dobrze zorganizowana mafia.

Pomimo ujawnienia przez dziennikarzy Projectu Veritas wielkiego skandalu dotyczącego szczepionek formy Pfizer media głównego nurtu niestety nie poruszają tego tematu. Milczenie ich na ten temat pokazuje jedynie pod jak silny pręgierz, mają założony przez mafię globalistów.

Przypominamy, że podczas szczytu w Davos prezesowi Pfizer niezależni dziennikarz innego portalu próbowali również zadać pytanie dotyczące, kiedy dowiedział się, że szpryca nie zatrzymuje transmisji koronawirusa oraz jak długo ukrywał to przed opinią publiczną. Przestępca również nie umiał na nie odpowiedzieć.