Kraśnik-miał zarobić duże pieniądze!Stracił 13500 zł

Kraśnik-Miał być duży zysk, a wyszła wielka strata…Tak w skrócie można opisać początki inwestowania na internetowej giełdzie 55-latka z gminy Kraśnik.

Mężczyzna po zainstalowaniu aplikacji i przelaniu 13 500 zł, ostatecznie stracił wszystko co wpłacił. Apelujemy o rozsądek przy wszelkich tego typu inwestycjach

55-letni mieszkaniec gminy Kraśnik postanowił spróbować swoich sił inwestując na giełdzie. Na jednym z popularnych portali społecznościowych odnalazł ogłoszenie, tam poprzez formularz kontaktowy podał swoje dane. Skontaktował się z nim konsultant posługujący się wschodnim dialektem.

Niczego nie podejrzewający mężczyzna wykonał polecenia konsultanta, zainstalował aplikację ze sklepu internetowego, a następnie przelał kwotę 13 500 złotych w kilku transzach. W aplikacji cały czas pokazywały się wpłacone środki, a nawet pojawił się zysk.

Kiedy chciał je wypłacić nastąpił problem gdyż otrzymał informację , że musi zapłacić brytyjski podatek dla tamtejszego urzędu skarbowego – inaczej pieniądze będą zablokowane. Wtedy zrozumiał, że padł ofiarą oszustwa. Zgłosił sprawę w kraśnickiej komendzie, policjanci będą teraz wyjaśniać całą sytuację i ustalać sprawców tego procederu.

To kolejna ofiara takich inwestycji internetowych w ostatnich dniach, apelujemy o rozsądek i podchodzenie z ostrożnością do zapewnień o szybkich zyskach.