Negocjacje w sprawie zakupu motocykla nie pomyśli kupującego więc go ukradł.

42-letni mieszkaniec gminy Ruda Huta przyjechał obejrzeć motocykl, a po nieudanej negocjacji ceny ze sprzedającym postanowił go ukraść. W toku podjętych czynności policjanci odzyskali skradziony pojazd, a mężczyzna został zatrzymany. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku lutego bieżącego roku włodawscy policjanci zostali poinformowani przez jednego z mieszkańców Włodawy o kradzieży motocykla o wartości 2000 złotych. Pojazd był złożony z ramy motocykla WSK oraz części motocykla MZ. Nie był zarejestrowany i był niesprawny. Z zawiadomienia 39-latka wynikało, że nieznany mu mężczyzna przyjechał obejrzeć dwukołowca, którego trzymał pod wiatą na swojej posesji w gminie Włodawa. 

Podczas negocjacji ceny, kupujący oświadczył, że jest to dla niego za duża kwota i odjechał. Mieszkaniec Włodawy po kilku dniach przyjechał do swojego gospodarstwa i stwierdził, że motocykl został skradziony. Sprawą zajęli się włodawscy kryminalni, którzy ustalili, że za kradzieżą motocykla stoi mieszkaniec gminy Ruda Huta. W toku podjętych czynności, policjanci odzyskali skradziony pojazd. We wtorek 42-latek usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.