Mieszkanka Lublina została oszukana na ćwierć miliona złotych.

W Zamościu zatrzymano cztery osoby w związku ze śmiertelnym pobiciem 16-latka, które miało miejsce wczoraj po południu. Wśród zatrzymanych jest 17-latek oraz trójka 16-latków, w tym jedna dziewczyna, wszyscy pochodzący z okolic Zamościa

Zamość. Śmiertelne pobicie 16-latka

Dziś funkcjonariusze mają ustalać szczegóły związane ze śmiertelnym pobiciem 16-latka, które miało miejsce we wtorek po południu na osiedlu Planty w Zamościu.

– Została udzielona mu pomoc medyczna przez załogę karetki pogotowia. Niestety, pomimo reanimacji, życia 16-letniego chłopaka z gminy Zamość nie udało się uratować – powiedziała st. asp. Katarzyna Szewczuk z zamojskiej komendy.

Wczoraj, przed godziną 16:00, na ulicy Piłsudskiego w Zamościu doszło do tragedii. Nastolatkowi, który został pobity przez dwóch agresywnych rówieśników w wieku około 16-17 lat, udzielono na miejscu pomocy medycznej, jednak niestety, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować mu życia. Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji informowała o tym wczoraj. Według wstępnych ustaleń policji, napastnicy mieli bić i kopać ofiarę po całym ciele.