Samochód uderzył w barierki i zjechał do rowu.

W Rykach doszło do poważnego wypadku drogowego. Samochód marki Volkswagen Crafter, którym kierował 50-letni mężczyzna, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w bariery ochronne i przewrócił się, lądując na boku w przydrożnym rowie.

Kierowca został przewieziony do szpitala. W związku z tym zdarzeniem apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, ponieważ nagłe manewry mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Wczoraj na ulicy Lubelskiej w Rykach miało miejsce poważne zdarzenie drogowe. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący dostawczym Volkswagenem Crafterem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bariery ochronne na prostym odcinku drogi. Samochód przewrócił się i wylądował na boku w przydrożnym rowie.

Za kierownicą pojazdu znajdował się 50-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, który został przetransportowany do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie w celu wyjaśnienia szczegółów i okoliczności tego zdarzenia.

W związku z tym incydentem, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad i przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że gwałtowne manewry mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Foto:Policja