Dachował i uderzył w drzewo.

W wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Sawin, kierowca Volkswagen Golf, 42-letni mężczyzna, stracił panowanie nad pojazdem, dachował i uderzył w drzewo.

Zarówno on, jak i jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała. Okazało się, że kierujący miał zakaz prowadzenia pojazdów. W celu ustalenia zawartości alkoholu we krwi została od niego pobrana krew do badań.

Wczoraj około południa dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Malinówka, w gminie Sawin. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia, ustalili, że kierujący Volkswagenem Golfem 42-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem na łuku jezdni, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie dachował i uderzył w drzewo.

W samochodzie jechał również 67-letni pasażer, który był nietrzeźwy. Obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała. Okazało się, że kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowo okoliczności wypadku. Została pobrana krew od 42-latka do badań na zawartość alkoholu we krwi.