Puławy-Auto osobowe wpadło w poślizg.
 

Dzisiaj rano, o godzinie 6:24, strażacy z OSP KSRG Góra Puławska zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce przed starym mostem od strony Puław.

Na łuku drogi, samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył bokiem w samochód, który jechał prawidłowo w kierunku Góry Puławskiej. W wyniku tego zdarzenia, dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala.

W całym regionie drogi są obecnie śliskie, więc przypominamy o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas jazdy. Należy dostosować prędkość do panujących warunków i pamiętać o zachowaniu bezpiecznej odległości od innych pojazdów. To pozwoli uniknąć podobnych wypadków i chronić siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Należy pamiętać, że stan naszych dróg i panujące warunki atmosferyczne mogą zmieniać się dynamicznie. Dlatego też, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji, powinniśmy być nie tylko ostrożni, ale również uważni i przewidywać możliwe zagrożenia na drodze.

W końcu, jeśli dojdzie do wypadku, należy jak najszybciej wezwać na miejsce służby ratownicze i udzielać pomocy poszkodowanym, jeśli tylko jest to możliwe. Każda minuta może mieć kluczowe znaczenie w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego.

Siły i środki :

 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Puławach
 OSP KSRG Góra Puławska
 Policja
Zespół ratownictwa medycznego