Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Lublinie podczas patrolowania miasta, na ulicy Abramowickiej zauważyli kierującego Mercedesem, który pomimo obowiązującego zakazu, wyprzedzał inne pojazdy. Dokonali również pomiaru jego prędkości, która wykazała 130 km/h, czyli o 80 km/h więcej niż prędkość dopuszczalna. 27 letni kierujący otrzymał 4500 złotych mandatu oraz 45 punktów karnych. W związku z popełnionymi wykroczeniami stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Apelujemy o rozwagę na drodze i „zdjęcie nogi z gazu” przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy pojazd zależy zarówno bezpieczeństwo nasze jak również innych uczestników ruchu drogowego.

Policjanci z “drogówki” zatrzymali 27 letniego kierującego Mercedesem, który jechał 130 km/h w terenie zabudowanym. W trakcie jazdy wyprzedzał pojazdy nie stosując się do obowiązującego zakazu. Jazdę zakończył mandatem w wysokości 4500 złotych i 45 punktów karnych. Apelujemy o przestrzeganie przepisów drogowych!

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Lublinie podczas patrolowania miasta, na ulicy Abramowickiej zauważyli kierującego Mercedesem, który pomimo obowiązującego zakazu, wyprzedzał inne pojazdy.

Dokonali również pomiaru jego prędkości, która wykazała 130 km/h, czyli o 80 km/h więcej niż prędkość dopuszczalna.

27 letni kierujący otrzymał 4500 złotych mandatu oraz 45 punktów karnych. W związku z popełnionymi wykroczeniami stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. 

Apelujemy o rozwagę na drodze i „zdjęcie nogi z gazu” przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy pojazd zależy zarówno bezpieczeństwo nasze jak również innych uczestników ruchu drogowego.