Wczoraj przed godz. 16.00 łęczyńskich policjantów zaalarmował 25 - letni świadek, który na rozlewisku w miejscowości Bogdanka zauważył przewracającą się łódkę. Do wody wpadło dwóch mężczyzn, którzy znajdowali się na jej pokładzie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Podczas prowadzonych działań strażacy wydostali na brzeg obu mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy gminy Puchaczów. 76 – letni mężczyzna w stanie hipotermii został przewieziony do łęczyńskiego szpitala. Z kolei pomimo podjętej reanimacji niestety życia 81 latka nie udało się uratować. Jego ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia

Wczoraj nad rozlewiskiem w miejscowości Bogdanka, podczas połowu ryb dwaj mężczyźni wpadli do wody po tym jak przewróciła się ich łódka. Strażacy wydostali na brzeg obu mężczyzn. 76 latek trafił do szpitala, natomiast 81 latek pomimo podjętej reanimacji zmarł. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wczoraj przed godz. 16.00 łęczyńskich policjantów zaalarmował 25 – letni świadek, który na rozlewisku w miejscowości Bogdanka zauważył przewracającą się łódkę. Do wody wpadło dwóch mężczyzn, którzy znajdowali się na jej pokładzie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci.

Podczas prowadzonych działań strażacy wydostali na brzeg obu mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy gminy Puchaczów. 76 – letni mężczyzna w stanie hipotermii został przewieziony do łęczyńskiego szpitala. Z kolei pomimo podjętej reanimacji niestety życia 81 latka  nie udało się uratować. Jego ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia