Kobieta zjechała na przeciwległy pas i doprowadziła do wypadku.

Najprawdopodobniej nieprawidłowe wymijanie było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim. Kierująca osobową Toyotą 32-latka zderzyła się z jadącym z naprzeciwka Fordem. W wyniku zderzenia 5 osób trafiło do szpitala.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj kilka minut przed godziną 13:00 w Radzyniu Podlaskim na ulicy Chmielowskiego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota Avensis, na łuku drogi, omijając nierówności i dziury w jezdni zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Fordem. Kierował nim 74-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

W wyniku zderzenia samochodów z obrażeniami ciała do szpitala łącznie trafiło 5 osób, w tym troje dzieci w wieku 7, 10 i 16 lat.  Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.