Hrubieszów-Policja zabezpieczyła narkotyki.

Hrubieszowscy policjanci podczas przeszukania jednego z gospodarstw w gm. Uchanie ujawnili i zabezpieczyli 240 g marihuany. Z takiej ilości środków odurzających można sporządzić ponad 900 porcji konsumenckich.

Właściciel narkotyków trafił do policyjnego aresztu. 27 latek odpowie za posiadanie oraz udostępnianie środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

Wczoraj rano policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie weszli do jednego z mieszkań w gm. Uchanie. Z ustaleń policjantów wynikało, że właściciel posesji może posiadać środki odurzające.  Policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne i budynki gospodarcze. W trakcie prowadzonych czynności natrafili na narkotyki.  Kryminalni odnaleźli worek foliowy z suszem konopi i indyjskich. Łącznie zabezpieczono 240 gram marihuany. Z takiej ilości zabezpieczonego narkotyku można sporządzić ponad 900 porcji konsumenckich.
       Właściciel środków odurzających został zatrzymany i przewieziony do KPP w Hrubieszowie. Mężczyzna poniesie odpowiedzialność z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.  27 latek odpowie za posiadanie oraz udostępnianie środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.