Tragiczny pożar drewnianego domu.

Tragicznie zakończyła się wizyta towarzyska dla 33-latki przebywającej u swojej koleżanki w miejscowości Brzostówiec. Podczas pobytu doszło do pożaru drewnianego domu, w wyniku którego kobieta poniosła śmierć.

Decyzją prokuratora ciało denatki zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa ustalanie okoliczności zaistniałego pożaru.

Wczoraj kilka minut po godzinie 12:00 dyżurny radzyńskiej komendy powiadomiony został o pożarze domu w miejscowości Brzostówiec, w gminie Radzyń Podlaski. W trakcje akcji gaśniczej okazało się, że śmierć poniosła 33-letnia kobieta mieszkanka Radzynia Podlaskiego, która przebywała gościnie w domu swojej koleżanki. W chwili wybuchu pożaru na posesji znajdowała się 46-latka, która nie odniosła obrażeń ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że kobiety wspólnie spożywały alkohol. Badanie stanu trzeźwości 46-latki wykazało jej w organiźmie ponad 3 promile.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało 33-latki zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Na miejscu prowadzone były również oględziny przy udziale biegłego z zakresu pożarnictwa. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia.