Zderzenie przy wyprzedzaniu.

Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Do kontaktu obu pojazdów doszło w momencie wyprzedzania. Kierujący byli trzeźwi. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17.00 na ulicy Ogrodowej w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem 43-letni chełmianin podjął manewr wyprzedzania jadącej przed nim Toyoty. W tym czasie kierujący Toyotą 41-latek z gminy Chełm z nieustalonych przyczyn zjechał do osi jezdni doprowadzając do zderzenia z wyprzedzającym go pojazdem, po czym stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji.

W Toyocie jechały trzy osoby, w tym 9 letnie dziecko, które z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

Wyjaśniamy okoliczności wypadku i apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Będąc uczestnikiem ruchu drogowego zawsze zwracajmy uwagę na to, co dzieje się dookoła nas. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może doprowadzić do powstania niebezpiecznych zdarzeń.

Foto:Policja