Zakończony protest przewoźników w Koroszczynie.

Zakończył się protest przewoźników, który od 9 maja odbywał się na DK 68 w rejonie drogowego przejścia granicznego w Koroszczynie. Przez cały czas czuwaliśmy nad bezpieczeństwem podróżujących, uczestników zgromadzenia oraz pobliskich mieszkańców.

Uczestnicy protestu w piątek opuścili miejsce zgromadzenia. Ruch na granicy został przywrócony. Sytuacja w dalszym ciągu jest przez nas monitorowana.

Zakończył się protest przewoźników, który od 9 maja odbywał się na DK 68 w rejonie drogowego przejścia granicznego w Koroszczynie. Tam odbywa się wjazd pojazdów ciężarowych na terminal.

Przez cały czas na miejscu obecni byli policjanci. Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem podróżujących oraz uczestników zgromadzenia oraz pobliskich mieszkańców.

Dbaliśmy o zapewnienie płynności ruchu na drodze głównej oraz drogach lokalnych. Kierujący stosowali się do wydawanych przez nas poleceń.

W związku z zakończeniem protestu jego uczestnicy w piątek (12.05.) opuścili miejsce zgromadzenia. Nie odnotowaliśmy poważnych incydentów. Ruch na granicy został przywrócony. Sytuacja w dalszym ciągu jest przez nas monitorowana.

Foto:Policja