Tragiczny wypadek w Powiecie Ryckim.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do doszło dziś przed godziną 4:00 na drodze powiatowej między Brzezinami a Starą Rokitnią. Kierujący Oplem zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo.

Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Apelujemy do kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Dziś o godzinie 04:00  dyżurny dęblińskiego komisariatu  otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze na drodze powiatowej między Brzezinami a Starą Rokitnią. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że  kierujący osobowym oplem 26-letni mieszkaniec  powiatu ryckiego z nieustalonych przyczyn zjechał  na pobocze  i uderzył w przydrożne drzewo. Życia kierującego  nie udało się uratować. Mężczyzna był sam w pojeździe.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, natomiast droga została zablokowana, w późniejszym etapie wprowadzono ruch wahadłowy. Czynności na miejscu wykonywane  były  z udziałem prokuratora.  

Sprawą wypadku zajmują się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.